Šiandien sunku surasti įmonę, kuri savo veikloje nesinaudotų kompiuteriu, spausdintuvu, faksu ar kita informacinių technologijų  įranga. Pažangių technologijų įdiegimas reikalauja nuolatinės kvalifikuotų specialistų priežiūros ir konsultacijų, todėl daugelis įmonių vis dažniau savo informacinių technologijų ūkio priežiūrą patiki informacinių technologijų įmonėms. Toks būdas ekonomiškesnis, leidžia koncentruotis į įmonės pagrindinę veiklą, neeikvoja laiko ir išteklių rūpinantis kompiuterine įranga ir jos problemomis.

 Kodėl naudinga pasirinkti tokią paslaugą?

  •  Sudarius sutartį nereikės samdyti IT specialisto, nereikės galvoti kas jį pavaduos atostogų ar ligos metu.
  •  Naujos elektroninės įrangos pirkimo, jos priežiūros bei remonto klausimais, tikslingiau kreiptis į IT įmonę, kadangi ji turi keletos sričių kvalifikuotus specialistus bei nuolat palaiko ryšius su programinės ir kompiuterinės įrangos gamintojais.
  •  Laiku ir tinkamai bus atlikti antivirusinių ir duomenų saugumo programų atnaujinimai bei pasiūlyti naujausi sprendimai šioje srityje.
  •  Nereikės rūpintis rašalais, toneriais bei kitomis eksploatacinėmis medžiagomis. Jūsų poreikius patenkins aptarnaujanti įmonė.

 Kodėl verta šią paslaugą įsigyti iš UAB “Elektronikos labirintai”?

  •  Įmonė įkurta 1998 metais. Nuo pat įkūrimo dirba informacinių technologijų srityje, viena iš pagindinių veiklų, tai kompiuterinės ir telefoninės įrangos bei tinklų priežiūra. Siūlydami informacinių technologijų priežiūros paslaugas mes puikiai suprantame ko iš mūsų tikisi klientai, su kokiais sunkumais teks susidurti ir kaip juos spręsti.
  •  Mes esame įsidiegę internetinę užsakymų registravimo duomenų bazę, kurioje registruojami visi užsakymai, tai leidžia greitai ir efektyviai planuoti inžinierių darbą.
  •  Mūsų darbuotojai nuolat dalyvauja kompiuterinės bei programinės įrangos gamintojų organizuojamuose apmokymuose ir seminaruose. Taigi, Jūs nuolat turėsite galimybę gauti optimaliausius sprendimus, perspektyviausius pasiūlymus.
  •  Mes turime savo techninį centrą, kuriame atliekame kompiuterių, spausdintuvų, faksų, telefonų ir kitos biuro įrangos remontą, profilaktiką bei derinimą. Įrangai sugedus, Jums nereikės ieškoti remonto dirbtuvių.
  •  Mes prekiaujame kompiuteriais, serveriais ir kita informacinių technologijų įranga, įrengiame bei prižiūrime telefoninę įrangą, telefoninius ir kompiuterinius tinklus, apjungiame įmonių lokalius tinklus (VPN paslauga), todėl Jums nereikės ieškoti kelių įmonių, norint įsigyti naują įrangą arba atnaujintį esamą.

 Informacinių technologijų įrangos priežiūros paslauga – racionalus būdas tvarkyti įmonės informacines technologijas

Jei turite papildomų klausimų ar norėtumėte išsamesnio pristatymo, kreipkitės elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , telefonais Vilniuje 215-09-63, 212-45-98 arba užeikite adresu Lukiškių g. 5-315 Vilnius, mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Mūsų kontaktai

UAB "Elektronikos labirintai"
Lukiškių 5-315, Vilnius LT-01108
Tel./ faks.: +370 5 2124598, +370 5 2150963
El. paštas: info@ella.lt
Darbo laikas: I-V 8.30 - 17.30