Kilo klausimų?

Teirautis phone +370 698 17278
email info@ella.lt

Apie mus

UAB “Elektronikos labirintai”, įkurta 1998m. rugsėjo 14d.

 

Įmonė savo veiklą pradėjo kaip telekomunikacijų bendrovė. Pagrindinė veikla buvo vietinių telefonų stočių ir telefoninių tinklų montavimas bei priežiūra, prekyba telefonais, fakso aparatais, radijo stotimis ir kita telekomunikacine biuro įranga. Nuo 1999 metų įmonė pradėjo plėsti veiklą informacinių technologijų srityje, pradėta prekiauti kompiuteriais, serveriais, spausdintuvais, kopijavimo technika, programine įranga. Tuo pat metu buvo įkurtas telekomunikacinės ir kompiuterinės įrangos technikos skyrius. Viena iš pagrindinių jo veiklų tapo įmonių kompiuterinės ir telekomunikacinės įrangos priežiūra.

Siekiant išsiskirti iš daugelio IT įmonių 1999 metų vasario 11d. registruotas „ELLA“ prekinis ženklas, juo pradėti žymėti visi įmonėje surenkami kompiuteriai ir serveriai. Nuo 1999 metų spalio mėnesio „ELLA“ kompiuteriai sertifikuoti Lietuvoje. „ELLA“ kompiuterių ir serverių komplektavimui naudojami Intel, Seagate, Kingston, Asus, MSI, WD, Logitech ir kitų žinomiausių gamintojų komponentai ir mazgai. Visai „ELLA“ prekiniu ženklu žymimai įrangai suteikiama iki 36 mėnesių garantija. Mūsų techniniame skyriuje atliekamas ne tik garantinis, bet ir pogarantinis remontas, profilaktika, senos įrangos modernizavimas.

Nuo pat įmonės įkūrimo ypatingas dėmesys skiriamas ilgalaikiams ryšiams su gamintojais, tiekėjais ir klientais. Esame registruoti pasaulinių IT kompanijų Intel, Microsoft, DELL, Lenovo, Symantec, HP, ESET, Kaspersky ir kitų partneriai. Turime ilgalaikes tiekimo sutartis su IT įrangos distributoriais „Also Lietuva“, „ABC Data Lietuva“, „Asbis“, „TD Baltic“, „ACC Distribution“ ir kitais. Būdami pasaulinių IT kompanijų partneriais ir turėdami glaudžius ryšius su tiekėjais nuolat dalyvaujame mokymuose, seminaruose, sužinome apie būsimas naujoves bei technologinius pasikeitimus, todėl siūlydami IT įrangą, sprendimus ar informacinių technologijų priežiūros paslaugas mes puikiai suprantame ko iš mūsų tikimasi, su kokiais sunkumais teks susidurti ir kaip juos spręsti.

UAB “Elektronikos labirintai” nuo pat įkūrimo nuolat dalyvauja viešuosiuose pirkimuose, apklausose, konkursuose, todėl mūsų klientų ratas yra labai platus, tai įvairaus dydžio ir veiklos sričių privataus verslo įmonės, valstybės įmonės, departamentai, ministerijos, savivaldybės, mokyklos bei kitos įmonės ir įstaigos, fiziniai asmenys.

Mes ir ateityje stengsimės užtikrinti aukščiausią paslaugų bei aptarnavimo kokybę visiems besikreipiantiems nepriklausomai nuo jų dydžio, IT išmanymo ar finansinio pajėgumo.

Ella kompiuteriai
Ella paslaugos
Elektronikos labirintai